
Регулювальна підкладка для склопакетів 4х52х100 мм, упаковання 500 шт.
1 976 ₴/упаковка
- Немає в наявності
- Код: 000039649
+380 (50) 341-40-37
Євген Кеуш- +380 (50) 470-03-63Марина Марчук
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дистанційні підкладки призначені для встановлення та монтажу склопакетів
- Виготовлені з поліпропілену різного кольору
- призначені для правильного встановлення склопакету в віконній рамі
- ширина від 10 до 56 мм і довжина 100 мм
- колір позначає конкретну товщину пластини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип комплектуючого | Підкладка під склопакет |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Висота | 4 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 976 ₴/упаковка
