Кошик
64 відгуків
Комплектуючі для вікон та дверей
+380504700363

Компанія Deventer працює на ринку понад 40 років і відома в першу чергу своїми інноваційними розробками в області впровадження нових матеріалів, які допомагають зберігати тепло і ізолюючих шум. Якість її продукції по достоїнству оцінена численними галузевими нагородами. Дверні ущільнювачі Deventer виробляються з еластомерів, які відмінно витримують перепади температур довгий час і при цьому не втрачають своїх початкових технічних властивостей.

Еластомери стійкі до зносу і старіння, а також не деформуються під впливом ультрафіолетових променів. Продукція компанії, що включає не тільки дверні ущільнювачі, відрізняється здатністю формувати замкнутий контур, «свариваясь» по периметру і «пам'ятати» фізичний стан матеріалу до стиснення.

Особливості дверних та інших ущільнювачів компанії Deventer

Ущільнювачі виготовляються на повністю роботизованому конвеєрі, проходять кілька етапів перевірки якості. Автомати з намотуванні формують букси, які після повного заповнення проходять ще один етап перевірки, після чого формуються різного об'єму упаковки.

Компанія Девентер випускає цілу лінійку ущільнювачів, які мають широкий спектр використання:

· ущільнювачі для вікон з дерева та полівінілхлориду;

· ущільнювачі на двері: міжкімнатні, металеві, протипожежні;

· утеплювач з функціями ущільнювача для порогів.

Виды уплотнителей по сферам применения

Компания Deventer производит уплотнители, которые используются в различных конструкциях. Изделия можно разделить как по признаку их использования, так и защитным функциям. По сферам применения они делятся на: уплотнители для окон из алюминия, ПВХ и дерева, уплотнители для дверей, с функциями подавления шума и защиты от дыма.

Ущільнювачі класу S і SV відрізняються високим порогом термостійкості: від -40 до +160 градусів. Виготовляються з термопластичних еластомерів, які мають відмінні фізичні та термічні якості. Володіють широкою амплітудою щільності притиску і застосовуються для захисту від задимлення. Ущільнювачі класу M менш стійкі до температур в межах від -20 до +60 градусів, але відмінно чинять опір ультрафіолетового випромінювання.

Ущільнювачі для вікон і дверей виготовляються в 3-х кольорах: коричневому, коричневому і білому.

Ущільнювачі Deventer для дерев'яних вікон